Żegiestów-Zdrój

Pensjonat Irena

Zapoznaj się z warunkami rezerwacji w Pensjonacie Irena.

Noclegi Beskid Sądecki - Pensjonat Irena w Żegiestowie-Zdroju

proces rezerwacji

Telefoniczne zamówienie pobytu, potwierdzone korespondencją email precyzującą warunki dokonanej rezerwacji
b) Wysłanie zamówienia na pobyt w formie elektronicznej (e-mail)
c) Dokonując automatycznej rezerwacji przez system na stronie www. pensjonat-irena.pl

1. Po dokonaniu rezerwacji zgodnie z procedurą opisaną powyżej, prześlemy na wskazany przez Państwa adres dokument e-mail będący potwierdzeniem rezerwacji.

2. Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości 30% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu.

3. Zadatek o którym mowa winien być wpłacony w formie przelewu bankowego, gotówki lub w formie obciążenia karty kredytowej za pisemną zgodą Gościa hotelowego.

Rezerwacja pokoi przez naszą stronę internetową jest szybka i prosta: Wybierz pokój i zarezerwuj pobyt w wybranym terminie. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w zawsze korzystnej cenie oferowanej przez nasz system rezerwacji. Opłaty wstępne są pobierane w wysokości 30% wartości rezerwacji, pozostałą należność należy zapłacić po przyjeździe w recepcji, przyjmujemy płatności; gotówką, kartą lub przelewem, w tym przypadku prosimy o przedstawienie wydruku transakcji.

W celu rezerwacji bezpośredniej miejsc noclegowych zapraszamy do kontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mail. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych progach.
Zadatek prosimy wpłacać na rachunek bankowy numer:
11 1050 1849 1000 0092 8493 2945

© 2023 PENSJONAT IRENA

Korzystamy z ciasteczek. Dalsze przeglądanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.